Kırmızı Abiye Modelleri 2016

Bayanların kendilerini en iddialı hissettikleri renktir kırmızı… Özellikle özel davetlerde, düğünlerde, nişanlarda hem davetliler hem de akrabaların tercihi olan kırmızı renkli abiye modelleri için en yeni ve en trend tasarımları sizlerle inceleyeceğiz. Bir çok büyük markanın yanı sıra özel tasarım ürünlerle 2016 modasına yakından göz atacağımız yazımızda yer alan tasarımların üzerine tıklayarak ayrıntılı inceleme yapabilirsiniz.

Kırmızı abiye modelleri 2016 en iddialı bayanların iddiasını katlayacak ve en zarif işlemelerle birlikte zarif ve göz alıcı bir şıklığa ulaştıracak. Güpür işlemelerin bir hayli trend olduğu tasarımlar sizlere ilk etapta pahalı gibi gelse de emin olun üzerinizde gördüğünüz kırmızı güpürlü abiye modelinin bu fiyata değer olduğuna kanaat getireceksiniz. İstanbul’da hazır abiye tasarımlar 150 TL gibi bir başlangıç fiyatı ile gösterilse dahi şık bir dantel işlemeli abiye tasarımların fiyatı binlerce TL’den başlamaktadır. Güpür süslemelerine göre daha uygun fiyatlı olan tül süslemelere yönelebilirsiniz fakat katılacağınız gecede çok yakın gözler sizleri izleyecekse dezavantaj olarak size yansıyacak olabilir.

Kırmızı abiye modelleri 2016 straplez ve omzu açık tasarımlarla bir hayli şık durmakta. Öte yandan yazla birlikte askılı kırmızı abiye tasarımları da popülerliğini arttırmış durumda. Eğer çok iddialıyım ve göz alıcı bir kombin istiyorum diyorsanız sizlere tek tavsiyemiz parlak şık taş süslemeleri, bu süslemeler bütçenize göre pırlantada olabilir, sadece parlak immitasyon taşlarda olabilir… İşte Kırmızı abiye modelleri 2016 tasarımları arasında bu yıl öne çıkan tasarımlar:

Bir önceki yazımız olan 25 Yaş Abiye Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 20 Yaş Abiye Modelleri, 2016 Genç Abiye Modası ve 25 Yaş Abiyeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Kırmızı Abiye Modelleri 2016

2 - “Kırmızı Abiye Modelleri 2016

    • Nurten hanım satış birimimiz yok, ortalama olarak 350 TL başlangıç fiyatları ile bir çok markanın benzer ürününe ulaşabilirsiniz, ilginize teşekkür ederiz:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir