Kapalı (Tesettür) Tunik Elbise Modelleri 2016

Kapalı (Tesettür) Tunik Elbise modelleri 2016 bayanların zerafetin tam olarak yansıtabilmek için gönül rahatlığı ile tercihte bulunabileceği iddiadır. Peki yeni sezonda trend olan renk ve starı  kombinleri için hangileri olmakta?

Kapalı  Tunik Elbise Modelleri için öne çıkan renk sürpriz olmayacak, pudra, krem ve pembe kapalı tunik elbise modelleri ile öne çıkıyor. 

Özellikle pantolon üstüne giyebilecek tarzda olan kapalı tunik elbise modelleri ile için çanta, eşarp ve ayakkabı tercihi büyük önem kazanmakta. Genç bayanlar için açım renkli ve desenli eşarp modellerine entegre olarak çanta ve ayakkabı renklerinin aynı uyum da olması oldukça önemlidir.

Orta yas bayanlar için öne çıkan kombin seçenekleri için ise kasik kumaş pantolon üzerine mavi ve tonlarında olan seçimler gayet şık duracaktır. Yuksek olmayan topuklu ayakkabı seçimine ek olarak askılı çanta modelleri de oldukça uygun duracaktır. Siz değerli okurlarımız özel tasarım kapalı tunik elbise tercihlerinde bulunabileceği gibi, Armine , Sefamerve, Tuğba gibi önde gelen tesettür giyim markalarından da mutlaka yararlanmalıdır.

Kapalı tunik elbise modelleri 2016 yılı için öne çıkan kombinlerin örneklerine şu şekilde yer verebiliriz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Patırtı Elbise Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Patırtı Giyim, Patırtı 2016 ve Patırtı Elbise 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Kapalı (Tesettür) Tunik Elbise Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir