Kalem Etek Spor Kombin

En Spor Kalem Etek Kombin

En Spor Kalem Etek Kombin

Bayanların en çok kombin alternatifi bulabileceği etek modeli kuşkusuz ‘Kalem etek modelleri’ olarak karşımıza çıkmakta. Hem iş dünyasının ağır zarif hayatını hem de sokak modasının rahatlığını kalem etek modelleri ile çok rahat yakalayabilirsiniz.

Peki kalem etek spor kombin seçenekleri için dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Kalem Etek Spor Ayakkabı Kombin Seçeneği:

Birbir,nden güzel kalem etek spor kombin seçeneklerinde ilk tercihimiz kuşkusuz spor ayakkabı modelleri ile olan tarzdır. Özellikle Basic tişört , kalem etek ve spor ayakkabı kombin seçeneği bayanların mutlaka denemesi gereken alternatifler arasında olmalıdır. Bayanların kalem etek modelleri ile birlikte tercih etiiği tişört veya sıfır kol bluzların altına rahatlıkla kalem etek ile uyumlu siyah, beyaz veya başka bir renk spor ayakkabı modeli oldukça zarif olacaktır.

Çizgili Kalem Etek Kombin Seçenekleri:

Özellikle beyaz kalem etek üzerine siyah çizgili kalem etekler ile birlikte yapılacak kırmızı üst seçimleri hem spor hem de oldukça iddialı durmakta.

Burada bir kombin için ayrı bir yer açmakta fayda var. Siyah kalem etek modeli ile beyaz bir tişört ve beyaz spor ayakkabı kombini bayanlar için çok zarif durmakta. Kot kalem etek modelleri ile birlikte zarif bir triko modeli tercihini de mutlaka gözden geçirmeniz gerektiğini hatırlatarak birbirinden güzel kalem etek spor kombin modellerine bir göz atalım:

 

Bir önceki yazımız olan En Güzel Patırtı Etek Kombinleri başlıklı makalemizde En Güzel Patırtı Giyim Etek, Patırtı Etek ve Patırtı Etek Kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Kalem Etek Spor Kombin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir