Jakarlı Elbise Modelleri

Çiçek Desenli Jakarlı Elbise Modelleri

Çiçek Desenli Modelleri

Son dönemin trendleri arasında gösterilen jakarlı elbiseler bu sezonun en çok dikkat çeken modelleri arasında yer alıyor. Elbiselerin daha da gösterişli bir hale bürünmesini sağlayan jakar detayı sayesinde tam da istediğiniz şıklığa kavuşabileceksiniz.

Jakarlı elbise modelleri sıradan elbiselerden sıkılanlar için birbirinden şık modeller sunuyor. İlk olarak yaz mevsiminin de etkisiyle çiçek desenli jakarlı elbiselere göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz. Zaten jakar detayları barındıran bu model başlı başına şık ve gösterişliyken bir de işin içine çiçek desenleri eklendiğinde ortaya çıkan görüntüye hayran kalmak işten dahi değil. Rengarenk çiçek motifleriyle süslenmiş olan kolsuz jakarlı elbiseler yaz mevsiminin havasına en uygun modellerden birisi olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaracaktır. Bunun yanı sıra nispeten daha sade bir görünüm arzuluyorsanız eğer size önerimiz ise pudra rengi modeller olacak. Askı detaylı pudra rengi jakarlı elbiseler hem sade hem de şık bir görünüm elde etmenizi beraberinde getirecektir.

Jakarlı elbise modelleri içinde petrol mavisi de şu sıralar fazlasıyla kullanılıyor. Asil bir renk olan petrol mavisi jakar detayları ile bir arada kullanıldığında ortaya çıkan görüntü özellikle gece davetleri için bu modeli ilk seçeneklerden birisi haline getiriyor. Aynı durumun zümrüt yeşili içinde geçerli olduğunu söylemekte fayda var. Zümrüt yeşili de jakar detayları ile uyumu çok yüksek olan bir renk ve bu sadece gösterişli sonuçlar elde edilebiliyor.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Balo Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Balo Elbiseleri, Balo Elbiseleri ve Balo Kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Jakarlı Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir