İstanbul’da Ucuz Elbise Satan Yerler

Her bütçeye göre çok çeşitli kıyafet seçeneğini bulabileceğiniz yazımıza hemen başlayalım. Çok sayıda yer vererek kafanızı karıştırmayacağzı, bizzat gezip gördüğümüz, fiyat ve kaliteyi orantıladığımızda sizler için en faydakı bulduğumuz yerlerden bahsedeceğiz ve sizlerin yorumlarınada yer vereceğiz.

1- Kadıköy Salı Pazarı

Tarihi Salı Pazarı, hafatanın iki günü kurulmaktadır. Salı ve Cuma günlerinde açılan pazara gelmek ise çok basit. Avrupa yakasından dahi gelen çok sayıda müşterinin olduğu bu pazara toplu taşıma aracı ile ulaşım gayet basitti. Avrupa yakasından bineceğiniz Metrobüs’le,  Uzunçayır Durağında inmeniz yeterli olacaktır. Aynı şekilde E-5’den geçen Kadıköy arabalarının hepsi Uzunçayır Durağından geçmektedir. Ulaşımı bu kadar kolay olan Salı Pazarında neler bulabilirsiniz? Öncelikle elbise olarak aklınıza gelebilecek her çeşit bulabilirsiniz. Tişörtten, ayakkabıya, kabandan, bota bir çok ürün vardır. Elbisenin yanı sıra parça perdeden, koltuk takımlarına, yatak pikesine kadar tam bir alışveriş merkezini keşfetmek için geç kalmayın. Alışveriş yapmak zorunda değilsiniz, değişik bir gün geçirmek için bile sizlerin buraya gitmesini tavsiye edebiliriz.

Kadıköy Salı Pazarı Ucuz Alışverişin Merkezi

Kadıköy Salı Pazarı Ucuz Alışverişin Merkezi

2- (Çarşısı)

Her zaman açık olandışarıdan bakılınca küçükmüş gibi gözüken fakat elbise anlamında gayet geniş bir skalaya sahip olan Taksim’de yer alan  Terkos Pasajına giderken Beyoğlunda bulunan çok sayıda pasajada gitme şansına sahip olursunuz. Örneğin, Beyoğlu İş Merkezine uğrayabilirsiniz. Hem alışveriş hem de güzel ir gün geçirmek isteyenler için Taksim Meydanı’nı gezerek Galatasaray Lisesi yönüne yapacağı yolculuk sırasında, çok çeşitli alışveriş noktaları bulunmaktadır. Giderken sap tarafta kalan Terkos Pasajı görüntü itibari ile göze ilk  olarak küçük gelmesine rağmen çok çeşitli elbise modelleri ile karşılaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Balo Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Balo Elbiseleri, Balo Elbiseleri ve Balo Kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

İstanbul’da Ucuz Elbise Satan Yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir