İstanbul’da Ucuz Bayan Giyim Yerleri 2016

Terkos Çarşısı

Terkos Çarşısı

İstanbul’da yerleri 2016, en kaliteli ve çeşitlerin en fazla olduğu bölgelere bir göz atacak olursak:

Taksim Terkos Pasajı:

Hem gezmek için hem de alışverişin uygunluğu için bayanlara ilk tercihimiz Taksim’de yer alan Terkos Pasajı oluyor. Dışarıdan çok fazla büyük gözükmese dahi içerisinde farklı mkodel ve uygun fiyatlı bir çok ürün bulabileceksiniz. Taksim merkezden tramvayla geçebileceğiniz gibi 10-15 dakikalık bir yürüyüşle ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat ve çeşit fazlalığı isteyen bayanların gitmesi gereken yerlerden birisi Taksim Terkos Pasajı olmakta.

Salı Pazarı:

Tarihi Kadıköy salı pazarı olarak anılan yer şuan için Göztepe Köprüsü ile İstanbul Medeniyet Üniversitesi arasında kurulmakta. Cuma ve salı günleri birbirinden güzel ve uygun fiyatlı giysi seçenekeleri bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra sizler için değişik bir günde sizler için olabilir. Göztepe köprüsünden geçen bütün araçlarla ulaşımı sağlayabilirsiniz.

Salı Pazarı

Salı Pazarı

Ümraniye:

Ümraniye Çarşı özellikle bayan giyimde rahatlıkla her istediğinizi bulabileceğiniz marka ve çeşitlerin ulaşımı açısından doğru bir adres olarak karşımıza çıkmaka. Kaliteli markaların seri sonu indirimlerine oldukça sıkça başvurduğu Ümraniye şubelerinin birbirine yakınlıkları müşteriler açısında ayrı bir avantaj oluşturmaktadır.

Fatih:

Avrupa Yakası’nın alışveriş merkezlerinden olan Fatih çarşısı oldukça şık ürünler sunmaktadır. Özellikle önemli davetler veya düğün nişan alışverişinde uğramanız gereken önemli durakların balında gelmektedir.

Bir önceki yazımız olan Sonbahar Modası 2016 başlıklı makalemizde 2016 Sonbahar Modası, Sonbahar Kombinleri 2016 ve Sonbahar Modası 2015-2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

İstanbul’da Ucuz Bayan Giyim Yerleri 2016

2 - “İstanbul’da Ucuz Bayan Giyim Yerleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir