İpekyol Tunik Modelleri 2015

Asimetrik kesim, ipekyol tunik modelleri

Asimetrik kesim, ipekyol tunik modelleri

Yeni sezonda İpekyol tunik modelleri ile oldukça canlı ve farklı. Özellikle gömlek tunik modelleri ve renk seçenekleri ile en şık kombinleri oluşturmanızda en büyük yardımcılarınızdan olacağa benziyor.

modellerinde en çok öne çıkan detay ise V yaka ve asimetrik kesimler. İster pantolon üzerine spor bir tarz oluşturmak için, isterseniz gömlek tunik modeli ile değişik bir sokak tarzı yapmak için çok farklı alternatiflere ulaşabilirsiniz.

Renk ve beden seçenekleri ile her üründen farklı alternatiflerini bulabileceğiniz İpekyol Tunik modelleri oldukça zarif gözükmekte. Bahar ayları ile birlikte canlı renklerin hakim olduğu moda dünyasında, beyaz ve krem rengi panyolon üzerine aynı tonlarda seçim yapacağınız bir gömlek tunik modeli oldukça zarif duracaktır. Bu seçiminizi beyaz rekli bir spor ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz.

İpekyol tunik modelleri kuşaklı ve düğmeli ayrıntıları ile dikkat çekmekte. İşte birbirinden güzel yeni sezon İpekyol tunik modelleri:

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon adL Tunik Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Adil Işık Tunikler, adL Tunik Modelleri 2016 ve En Güzel Tunikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

İpekyol Tunik Modelleri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir