İpekyol Penye Modelleri 2015

En şık İpekyol penye modelleri

En şık modelleri

Moda’nın kendine has stili ile dikkat çeken markası olan İpekyol penye modellerini ve uygun kombin ipuçlarını sizlerle paylaşacağız. Yeni sezon İpekyol penye modelleri özellikle şifon detayları ile oldukça hoş bir görsel oluşturmakta. Günlük kullanım olarak oldukça rahat modellerin yer aldığını ve pek çok kombin alternatifi oluşturabileceğinizi söyleyebiliriz.

Yeni sezon İpekyol penye modellerini özellikle, kot pantolonlarla tavsiye edebiliriz. Eğer şifon detaylı bir penye düşünüyorsanız, yüksek bel bir kot pantolonla oldukça şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Eğer dar paça bir kot pantolon üzerine tavsiyemizi sorarsanız, yarasa kol ve V yaka canlı renkleri tavsiye ederiz.

Yeni sezon İpekyol penye modellerinde iddialı olarak taş süslemeli ve boncuk detaylarını atlamamanızı öneririz. Özellikle yaka detayı olarak oldukça hoş duran süslemeli modeller ile oldukça zarif görüneceksiniz. İşte birbirinden güzel İpekyol penye modelleri:

Bir önceki yazımız olan Tesettür Hamile Elbise Modelleri 2015 başlıklı makalemizde 2015 Hamile Elbiseleri, En Rahat Hamile Elbiseleri ve Hamile Elbise Seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

İpekyol Penye Modelleri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir