Güpürlü Elbise Modelleri 2017

Elbise Modasında Öne Çıkan Marka Olan Pronovias Güpürlü Elbise Modelleri 2017

Elbise Modasında Öne Çıkan Marka Olan Pronovias Güpürlü Elbise Modelleri 2017

İddialı ve göz alıcı olmak isteyen bayanların ilk tercihi muhteşem güpür işlemelerdir. Pronovias gibi kaliteli markaların olduğu gibi, özel tasarımlarında 2017 yılında öne çıkan modelleri ile birlikte en şık kombin seçeneklerine göz atacak olursak;

  • Midi boy tasarımlar
  • Mürdüm, siyah ve saks mavisi tonları
  • Kemer detaylar öne çıkmaktadır

Midi Boy Tasarımlar

Diz hizası olan şık güpürlü elbise modelleri bayanlar için hareket kolaylığı sağlamakla birlikte, büyük bir zerafet timsali olarak karşımıza çıkmakta. Özellikle yüksek topuklu ayakkabı modelleri ile birlikte tercih edilen en zarif güpürlü elbise modelleri için siyah tonlardan seçilmiş tokalı avuç içi çanta kombinleri oldukça uyumlu duracaktır. En özel günlerde ve davetlerde bayanların tercihi olacak güpürlü elbise modelleri için midi boy tasarımların bir diğer avantajı ise kısa boylu hanımları olduklarından daha uzun gösterecektir. Etek ucu güpürler sayesinde çok daha uzun boylu gözükeceğinizi hatırlatmak isteriz.

Mürdüm ve Siyah Renkler

Siyah güpürlü elbise modelleri asaletin yansıması olarak 2017 yılında da karşımıza çıkmakta. Birbirinden şık tasarımların siyah tonları bayanların hem kilo fazlalığını kamufle etmekte, hem de birbirinden güzel kombin seçeneklerini sunmakta. Siyah ile yarışan 2017 yılının trend renkleri arasında ise mürdüm ve saks mavisi olmakta. Bu tonların içerisinde geçecek siyah kemer detayları veya diğer aksesuar seçenekleri ise sizlerin şıklığını tamamlayıcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Midi Elbise Modelleri 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Güpürlü Elbise Modelleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir