Gömlek Elbise Kombinleri

Midi Gömlek Elbise Modelleri

Midi Gömlek Elbise Modelleri

Gömlek elbise kombinleri, bayanların şıklık ve zerafetlerini yansıtma açısından oldukça iyi bir seçim olacaktır. Sokak modasının en iddialı gömlek elbise kombinlerinde serin havalarla birlikte pastel tonlar yer alırken, maksi modeller ile birlikte seçim yapacağınız ayakkabı ve çanta modelleri için tavsiyelerimizi verecek olursak:

Spor tarzda gömlek elbise kombinleri için kısa gömlek elbise modellerine en uyumlu olacak güzel bir spor ayakkabı (Örneğin new balance ayakkabı modeli ve kısa çizgili bir gömlek elbise modeli, siyah zarif bir çanta modeli gayet hoş olacaktır) oldukça hoş olabilir.

Gömlek elbise kombinlerinde kemerli modellerle birlikte zarif ince burunlu şık bir topuklu ayakkabı ile zincirli zarif bir çanta kombini oldukça şık duracaktır. Renk uyumuna bakacak olursak kot gömlek elbise modelleri ve yeşil gömlek elbise modelleri ile birlikte yeni sezon moda renkler arasında yer alacağa benziyor.

İşte birbirinden uyumlu gömlek elbise kombinleri:

Bir önceki yazımız olan Blazer Ceket 2015 Trendleri başlıklı makalemizde 2015 Ceket Modelleri, Blazer Ceket Modelleri ve Ceket hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Gömlek Elbise Kombinleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir