Gladyatör Sandalet Modelleri 2015

Yeni Sezon En Güzel Gladyatör Sandalet Modelleri

Yeni Sezon En Güzel Gladyatör Sandalet Modelleri

Yaz aylarının vazgeçilmezleri olan sandaletler arasında en trend diyebileceğimiz Gladyatör Sandalet Modellerine beraberce bir bakalım. Çok farklı bir duruşu olan gladyatör sandalet modelleri tek bir ifade ile muhteşem. Hele doğru yerde, doğru bir kombinle tamamlandığında, sokak modasından, en çiddi iş görüşmelerine, akşam yemeklerine kadar çok geniş bir perspektifte kullanabileceğiniz modelleri ve kombinleri sizlerle paylaşacağız.

Mini etek ve kısa pantolonlarla kullanabileceğiniz sokak tarzının en iddialı modelleri olan gladyatör sandalet modellerini, çok zarif bir elbise altında kullanarakta çok tarz olabilirsiniz.

Sizlerle paylaştığımız 1. görselde gayet şık bir etek, üstüne bir ceket, içerisine bir bluz veya tişört seçeneği ile gördüğünüz gibi gayet şık olabilirsiniz. İşte birbirinden güzel gladyatör sandalet modelleri ve birbirinden uyumlu kombinleri:

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Dolgu Topuk Sandalet Modelleri başlıklı makalemizde Dolgu Topuk Sandalet 2015, Dolgu Topuk Sandalet Modelleri ve En Güzel Sandalet Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Gladyatör Sandalet Modelleri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir