Genç Abiye Modelleri 2016

Gençler için abiye modelleri her sezon olduğu gibi 2016 yılı içinde birbirinden trend ürünlerle ön plana çıkıyor. Özellikle saks mavisinin birbirinden şık uzun. midi, mini boy işlemeli, süslemeli, kemer detaylı ve askılı tasarımları oldukça şık ve iddialı durmakta. İşte genç abiye modelleri 2016 için öne çıkan tasarımlar ve ince ayrıntılar için dikkat edilmesi gerekenler:

Saks mavisi genç abiye modelleri 2016 tasarımları kadar diğer tasarımlarda oldukça dikkat çekmekte. O  modellere geçmeden önce mavi tasarımlar için parlak aksesuar seçimi ve derim yırtmaçlı uzun modellerin oldukça şık durduğunu ve en güzel kombinler için ince uzun topuklu modelleri kullanmanız gerektiğini hatırlatmamızda fayda bulunmaktadır.

Midi boy abiye modelleri ile birlikte derin yırtmaçlı tasarımların dikkat çektiği yeşil ve pudra renkleri oldukça şık durmaktadır. Tek omuzdan askılı modeller kadar kolsuz ve midi boy tasarımlarla birlikte tercih edilecek parlak renkli ayakkabı kombinleri genç abiye modelleri 2016 tasarımları arasında dikkat çekmeyi başaran kaliteli modeller arasında yerini alıyor.

Genç abiye modelleri 2016 için kırmızı ve siyah tonlar üzerine seçilecek göz alıcı güzellikte olan kemer veya işleme detayları için mutlaka zaman ayırmanızı tavsiye ederiz. Özellikle üzerinize göre bir tasarım siparişi vermek isterseniz mkutlaka parlak işlemelerin göz alıcı güzelliğinden yararlanmanız da büyük fayda olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 25 Yaş Abiye Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 20 Yaş Abiye Modelleri, 2016 ve 25 Yaş Abiyeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Genç Abiye Modelleri 2016

4 - “Genç Abiye Modelleri 2016

    • Merhaba Evrim Hanım, ilgili ürün için size en yakın İpekyol, Pronovias gibi büyük mağazaların katoloğuna bakabilir,veya özel tasarım yaptırabileceğiniz bir modacıya gösterebilirsiniz, maalesef satış yapmamakta en trend moda ürünlerini sizlerle paylaşmaktayız …İlginiz için teşekkür eder, bizi takip etmenizi dileriz 🙂

  1. Merhabaaaa… Saks mavisi yakası taş ve dantel ayrıntısı olan uzun abiyeyi çok beğendim.. Markası veya satış noktası hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim…. Teşekkür ederim.. ?

    • Merhaba Ebru Hanım, maalesef satış yapmamakta en trend moda ürünlerini sizlerle paylaşmaktayız… Vakko ve İpekyol g,b, markalar özellikle taş işlemeli abiyeler denildiğinde dikkat çekmekte, ayrıca özel tasarımlardanda uygun fiyatlı bulduğunuzda yararlanmanızı tavsiye ederiz. İlgili model için bir çok markanın benzer tasarımlar ürettiğini söyleyebiliriz, İlginiz için teşekkür eder, bizi takip etmenizi dileriz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir