Gelinlik Modelleri 2017

2017 En Moda Dekolte Gelinlik Modelleri

2017 En Moda Dekolte Gelinlik Modelleri

Düğün hazırlığı içerisinde olan bayanlar için 2017 yılında moda olan gelinlik modellerini sizlerle detaylı olarak paylaşacağız.

Fransız Dantelli Gelinlikler Trend

Yeni sezonda etek ve göğüs bölümü Fransız dantelli süslemeleri ile göz alıcı güzellikte olan gelinlik modelleri ön plandadır. Özellikle Prenses tarzı ve A kesim gelinlik tasarımları ile oldukça şık duram tasarımlarda öne çıkan görseller şu şekilde olmaktadır.

Bayanların en çok tercih ettiği tasarımlar arasında kar beyazı ve kırık beyaz tonları trend durumda. Tül işlemelerin ihtişamı ile birlikte uygun fiyatlı tasarımlar en çok tercih edilen şık tasarımlar arasında olmaktadır. Özellikle dekolte severler için sırt ve göğüs dekoltelerine entegre edilen işlemeli tasarımlar oldukça zarif durmakta. Bu noktada tercih edilecek yüksek topuklu süslemeli gelin ayakkabısı ve beyaz süslemelerle bezenmiş gelin buketi oldukça şık durmaktadır. İşte birbirinden şık sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz gelinlik modelleri 2017 öne çıkan tasarımlar:

Bir önceki yazımız olan 2016 Pronovias Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Pronovias Gelinlik, En Güzel Pronovias Gelinlik Modelleri ve Gelinlik Modası 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Gelinlik Modelleri 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir