En Güzel Patırtı Giyim Abiye Modelleri

 

Patırtı Giyim Midi Boy Abiye Modeli

Midi Boy Abiye Modeli

Hem uygun fiyatları hem de farklı tasarımları ile bayanların oldukça yoğun ilgisini çeken Patırtı Giyim, yeni sezon abiye modelleri ile çok zarif gözükmekte. Sizlerle birlikte yeni sezon Patırtı Giyim abiye modelleri arasında en çok ilginizi çekebilecek modellere ve kombin seçeneklerine yer vereceğiz.

Simli Patırtı abiye modelleri oldukça ihtişamlı bir görünüşe sahip olup, en iddialı olmak istediğiniz davetlerde tercihiniz olabilir. Patırtı abiye modelleri arasında özellikle simli ve saks mavisi gibi güzel renk seçeneklerine uygun siyah yüksek topuklu bir ayakkabı tercihinde bulunarak, zarif çanta kombinleri ile uyumlu bir tercihte bulunabilirsiniz. En aşağıda yer verdiğimiz bir birinden güzel abiye modellerinin görsellerine geçmeden önce, midi boy oldukça zarif Patırtı abiye modellerine ayrı bir yer açmak isteriz.

Patırtı abiye modellerinde yukarıda belirttiğimiz gibi favori rengimiz bu yılda saks mavisi olarak karşımıza çıkmakta. Midi boy saks mavisi Patırtı abiye modellerine zarif bolero entegre edilerek ayakkabı ve çanta uyumu rahatlıkla sağlanabilir. İşte birbirinden güzel yeni sezonda öne çıkan Patırtı Abiye modelleri:

Bir önceki yazımız olan En Güzel Yaşmak Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Yaşmak Abiyeler ve Yaşmak Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

En Güzel Patırtı Giyim Abiye Modelleri

2 - “En Güzel Patırtı Giyim Abiye Modelleri

    • Kezban Hanım merhabalar,satış yapmamakta sizlerle en trend özel dikim tasarımları paylaşmaktayız,ilginize teşekkür eder bizi takip etmenizi dileriz:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir