En Güzel Patırtı Etek Kombinleri

Patırtı Giyim Asimetrik Kesim Etek ve Gömlek Kombini

Patırtı Giyim Asimetrik Kesim Etek ve Gömlek Kombini

Patırtı giyim etek modelleri ve iddialı kombin seçenekleri ile bayanlar arasında yükselen bir trend göstermekte. Patırtı giyim koleksiyonundan derlediğimiz en güzel etek kombinleri ve en şık kombin ipuçları için dikkat edilmesi gereken noktaları sizlerle paylaşacağız.

Asimetrik Kesimler

En iddialı kombinleri oluşturmak isteyen bayanlar için Patırtı asimetrik etek modelleri çok şey ifade edecek. Özellikle saks mavisinin en güzel kesimlerine yer veren Patırtı giyim için üst kısımlarda özellikle beyaz bluz ve gömlekler gerçekten göz alıcı. ayakkabı tercihi olarak üst modeline uyumlu olamakla birlikte yüksek topuklu veya ucu açık ayakkabı modelleri oldukça zarif durmakta.

Püsküllü Modelleri Çok Zarif

modelleri arasında özellikle püsküllü etek modelleri oldukça zarif durmakta. Siyah püsküllü etek üst modeli olarka mutlaka beyaz kombini ve gideceğiniz ortama göre zarif topuklu bir ayakkabı veya spor tarz bir ayakkabı seçimi gayet hoş duracakır.

İddialı Bayan mısınız?

Örneğin önü kısa arkası uzun çok zarif Patırtı etek modelleri ile çok iddialı bir kombin elde edebieceğinizi belirtmeliyiz. İşte sizler için derlediğimiz en güzel Patırtı etek modelleri ve birbirinden şık kombin seçenekleri:

Bir önceki yazımız olan Süet Etek Modelleri 2015 başlıklı makalemizde 2015 Süet Etekler, En Güzel Süet Etekler ve Yeni Sezon süet Etekler hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

En Güzel Patırtı Etek Kombinleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir