Elle Ayakkabı Modelleri

Taş Süslemeli Elle Ayakkabı Modelleri

Taş Süslemeli Elle Ayakkabı Modelleri

   Son günlerde birçok bölgede yaşanan lodos sebebiyle sıcak bir hava oluşmuş olabilir. Bunun sizi yanılmaması gerekiyor. Çünkü,  kış mevsimi henüz bitmedi. Hatta, birkaç gündür 20 derecenin üstünde sıcaklıkların yaşandığı bazı yerlerde kar yağışlarının beklendiğini söylemeliyiz. Yani yazlık ya da en azından mevsimlik ayakkabıların sezonu henüz açılmış durumda değil. Şuan için en mantıklı tercih olan kışlık ayakkabılarda ise başarılı sonuçlar elde edebilmek adına kaliteli markalara yönelmek en kestirme yol olarak gözüküyor. Bu noktada da ister istemez Elle gibi ayakkabı üreticileri bir adım öne çıkabiliyor. Başarılı bir ayakkabı arıyorsanız ilk olarak Elle modellerine bakmanız, başka markalara bakmanıza gerek bırakmayacaktır.

Elle ayakkabı modelleri daha çok kışlık ürünlerden oluşuyor. Biraz öncede belirttiğimiz gibi kış mevsimi henüz bitmedi ve hala botların hüküm sürdüğünü aklınızdan çıkartmamalısınız. Dantelli botlar zarafeti ve şıklığı bir arada arayanlar için ilk seçeneklerden birisi olarak ön plana çıkıyor. Buna bir alternatif sunulmasını istiyorsanız bu seferde zincir detaylı botları sizlere önerebiliriz.

Elle ayakkabı modelleri içerisinde yer alan zımba detaylı botlarında göz ardı edilmemesi gerektiğini düşünüyoruz. Birçok bayanın hoşuna gidecek tarzda bir ürün olan zımba detaylı botlar, birkaç yıldır eskimeyen trendlerden birisi haline gelmiş durumda. Eskimeme özelliğini 2015 yılında da sürdürecek olan zımbalı botlarda mutlaka göz gezdirmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Prada Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde Ayakkabı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Elle Ayakkabı Modelleri

2 - “Elle Ayakkabı Modelleri

  1. HİCAZİYE KURTOĞLU 12 Ekim 2016 at 11:27 - Reply

    MERHABA BEN BU ÇİZMEYİ SİPARİŞ VERMEK İSTİYORUM. AMA FİYATINI VE NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM? BUNLARI ÖĞRENMEK İSTİYORUM. BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ?

    • HİCAZİYE HANIM ELLE MARKASINDAN İLGİLİ ÇİZMEYE ULAŞABİLİRSİNİZ, AYAĞINIZDA ÇİZMEYİ GÖREREREK SEÇİM YAPMANIZ DAHA MANTIKLI OLABİLİR, İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir