Dökümlü Pantolon Modelleri

Dökümlü pantolon modellerine olan ilgi bayanlar tarafından oldukça artmıştır. hem kullanışlı hem de rahat olduklarından dolayı bayanların tercihlerinden dir. Bir birinden güzel ve birbirinden iddalı dökümlü pantolon modelleri bayanların şıklığına şıklık katmaktadır.  Renk ve tarz olarak bir çok modelle karşımıza çıkmakta ve oldukça dikkat çekmektedir. Yeni sezonda da epeyce iddalı görünen dökümlü pantolon modelleri şimdiden tercih edilecektir.

Dökümlü pantolon modellerinde kombini olarak nasıl değerlendireceğime birlikte şöyle bir bakacak olursak ; siyah dökümlü bir pantolon ile beyaz siyah  çizgili yarım kollu ve yuvarlak yaka bir bluz ile tercih etmemiz oldukça hoş bir kombini olacaktır. Böyle bir kombini siyah az topuklu bir ve siyah bir kol çantası ile tamamlayabiliriz. Bir başka kombini örneği ise Siyah cepli bir pantolon üzerine mavi uzun kollu ” v  ” yaka dar bir bluzla çok rahat olacak bir kombini yapabiliriz.  Ayrıca dökümlü pantolon modellerin dede düğme detayları ön plana çıkmakta ve pantolonlara ayrı güzel bir hava vermektedir. Düğmeler dökümlü pantolon üzerinde  çok hoş durmakla beraber ayrı bir aksesuar yada kemer kullanmaya da gerek kalmaz.

şimdiden göz doldurmaya başlamış ve ilgiliyi üstünde toplamıştır.

Bir önceki yazımız olan Koton Bayan Pantolon Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Koton Pantolon, Koton Pantolon Kadın ve Yeni Sezon Koton Pantolon hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Dökümlü Pantolon Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir