Dökümlü Bluz ve Gömlek Modelleri

Her zaman dökümlü bluz ve dökümlü gömlek modelleri ilgi görmektedir.Dökümlü bluz ve dökümlü gömlek modelleri her bayanın gardıroplarında yerini almaktadır. İster sokak modası olsun ister davetlerde olsun hem dökümlü  bluz modelleri hemde dökümlü gömlek modelleri bayanlarda çok şık durmaktadır.Rahat kıyafetler olduklarından bayanların her ortamda  sıklıkla tercih ettikleri modellerdir. Dökümlü bluz ve dökümlü gömlek modelleri her yaşa ve her tarza uygundur. Genç bayanlarında günlük yaşantılarında çok fazla tercih ettikleri modellerdir.

Dökümlü bluz ve gömlek modellerinde bir kaç kombini örneği verecek olursak ; önü kısa arkası uzun yuvarlak yaka kısa kollu mavi bir dökümlü bluzun altına dar beyaz bir pantolon ve pembe renkte babet tercihi çok hoş olacaktır. Bu tür kombini günlük yaşantımızda çok rahat kullanılabilir. Yada mavi dantel detaylı bir dökümlü bluz altına kot pantolon çok yakışacaktır.

Dökümlü gömlek modellerinde ise siyah pile detaylı kısa kollu dökümlü bir gömlek ile beyaz pantolon ve siyah alçak topuklu tercihini  iş yaşantısında tercih  edebiliriz. Ayrıca cep detaylı dökümlü gömleklerde oldukça sık kullanılmaktadır. Yeşil dökümlü bir gömlek modeli altına siyah deri pantolon ve siyah topuklu ayakkabı ve yeşil bir çanta da tercih edilebilir.

Bir önceki yazımız olan Bayan Klasik Gömlek Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Gömlek Modelleri, ve Yeni Sezon Klasik Gömlekler hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Dökümlü Bluz ve Gömlek Modelleri

2 - “Dökümlü Bluz ve Gömlek Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir