Dantelli Bluz Modelleri 2015

Hardal Rengi Sivri Yaka Dantelli Bluz Modelleri 2015

Hardal Rengi Sivri Yaka 2015

Bluzlar asla eskimeyen yapısı ile bayanların her daim vazgeçilmezleri arasında yer almayı başarmıştır. Bu sene de durum çok farklı değil ve özellikle dantelli bluzlar sokak modasına hükmetmeye başladı diyebiliriz. Eğer ki son trendlerin gerisinde kalmak istemiyorsanız dolabınızda şimdiden dantelli bluzlara yer açmanızı tavsiye ediyoruz.

Dantelli bluz modelleri 2015 senesinde çok iddialı görünüyor. Zaten dantel detayları hangi üründe kullanılırsa kullanılsın bayanlara fazlasıyla yakışıyor. Fakat bluzlara ayrı bir şıklık kattığını belirtmek gerekiyor. Özellikle de bu senenin trend renkleri arasında olan hardal renkli bluzlarda abartıya kaçılmadan, bölgesel olarak uygulanan dantel detayı görsel olarak ortaya çok başarılı sonuçların çıkmasını sağlıyor. Birde bu tarz bluzları bordo rengi eteklerle kombinlerseniz eğer doğru bir karar verdiğinizi söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra komple dantellerle süslü olan bluzlarında çok fazla tercih edildiğini söylemekte fayda var. Bu tarz modellerde eteklerle kombinlendiğinde ortaya gerçekten şık sonuçlar çıkabiliyor.

Dantelli bluz modelleri 2015 yılında en çok beyaz ve ekru renkli ürünleriyle ön plana çıkıyor. Beyaz ve ekru danteli en iyi gösteren renkler ve doğru tercihler yapıldığında ortaya etkileyici sonuçlar çıkabiliyor. Bu noktada beyaz renkli dantelli bluzları açık pembe pantolonlarla kombinlenme yoluna gidebilirsiniz. Son derece zarif ve şirin bir görüntü elde edebileceğiniz bu kombini beğeneceğinizi düşünüyoruz. İşin içine biraz daha renk katmak isteyenlerin ise kırmızı etekleri işin içine dahil etmesi ve böylelikle oldukça başarılı bir kombinin altına imza atabileceklerini de söylemek gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan adL Bluz Modelleri başlıklı makalemizde 2015 adL Bluz Modelleri, adL ve Bluz Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Dantelli Bluz Modelleri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir