Cepli Elbise Modelleri 2016

Yaz modasında bayanlar için her zaman ayrı bir yeri olan cepli elbiseler yine kendine özgü şık tasarımları, renk seçenekleri ve cıvıl cıvıl klerasyonu ile bayanların gözdesi. Yeni sezonda öne çıkan puantiyeler, deri cep detayları ve kuşaklı tasarımlar ise bayanların cepli elbiselere her zaman gösterdiği ilginin artarak devam etmesinin sürekliliğini sürdüreceğe benziyor.

Bayanların yoğun ilgisini gören cepli elbise modelleri hanımların dünyasında moda trendleri olarak her sezon farklı bir anlam ifade etmektedir. Her ne denli cep detayların çok fazla sokak modasında yetkin olduğu spesifik bir dönem gösteremezsek dahi özellikle 90’lardan gelen sokak modasının cıvıl cıvıl tasarımlarından olan cepli elbise modelleri için öne çıkan tasarımlara ve renklere detaylı olarak bakacak olursak:

Yaz için özellikle günlük kıyafet tercihlerinde kırmızı ve mavi tonların öne çıktığı, puantiyeler ve kemer- kuşak detaylarının her daim göz alıcı olduğunu hatırlatırsak birbirinden şık tasarımlarınızda bu kombin seçeneklerine mutlaka yer vermenizi söyleyebiliriz.

Cepli elbise modelleri yaz için daha çok diz hizasında olan midi tasarımlarla öne çıkmakta, daha serin havalarda ise kendini ekseriyeti olarak uzun tasarımlarla göstermektedir.

İşte birbirinden güzel cepli elbise modelleri 2016 yılı için derlediğimiz en şık kombin seçenekleri:

Bir önceki yazımız olan Kolları Güpürlü Elbise Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Güpürlü Elbiseler, Güpür Kollu Elbise ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Cepli Elbise Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir