Cat Bot Kombinleri 2015

En Rahat Cat Bot Kombini 2015

En Rahat Kombini 2015

Cat bot kendi stili ile dünya çapında önde gelen markalardan biri. Yaz veya kış farketmez… Her dönem kendi stilini ve tasarımlarını çok sayıda müşterisine başarı ile ulaştırmayı başarmış olan Cat bot için en zarif model ve kombinleri sizlerle paylaşacağız.

Rahatlık olarak sokak tarzında çokça gördüğümüz Cat bot modelleri özellikle pantolon altına, ve bağcıkları yarı bağlı şekilde giyimi ile dikkat çekmekte. Farklı tarzlar için, kısa şort pantolonların altında denendiğinde biraz cesur olmakla birlikte oldukça zarif kombinler oluşabilmekte.

Cat bot modelleri çizgisini geliştirerek devam eden bir marka olmakla birlikte, kullanıcılarının hayal gücüyle çok farklı ve zarif kombinlerinde ortaya çıkmasına bir nevi yardımcı olmakta. Bohem tarzı benimseyenlerden, rahat giyim stiline kadar geniş yelpazesi olan Cat bot modellerini ve kombinlerini sizlerle paylaşıyoruz: (Resimlere tıklayarak büyütebilir üzerine basarak görseller arası gezinebilirsiniz.)

Bir önceki yazımız olan Topuklu Bot Modelleri 2015 başlıklı makalemizde 2015 Topuklu Bot, En Güzel Topuklu Botlar ve Topuklu Bot hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Cat Bot Kombinleri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir