Büyük Beden Elbise Modelleri 2016

Büyük beden elbise modelleri yeni sezon en sevilen renk ve tasarımları ile öne çıkıyor. Büyük beden elbise modellerinde Patırtı Giyim öne çıkan tasarımları ile göz önünde. Bayanların büyük beden elbise seçim skalasının bir hayli geniş olduğu patırtı giyim büyük beden elbise modelleri 2016 için öne çıkan modelleri sizlerle paylaştıktan sonra en şık kombinler için ipuçları paylaşacağız.

Öne çıkan renk trendleri olarak bordo, kırmızı ve saks mavisi öne çıkıyor.

Özellikle tül süslemeli ve kayık yaka elbise modelleri gayet şık durmakta.

Orta boylu bayanlar için tavsiyemiz midi boy elbise modelleri olacakken, daha uzun boylu bayanlar için zarif balık etek modelleri elbiseler oldukça şık durmaktadır.

Sizlerle paylaştığımız birbirinden güzel elbise modelleri Patırtı Giyim’in resmi satış platformlarında bulabilirsiniz. Sitemiz satış yeri değil sadece en trend modellerin sizlerle paylaşıldığı en güncel moda trendlerinin yer aldığı aktif bir moda blog sitesidir.

Bir önceki yazımız olan Tunik Elbise Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Tunik Elbise Modelleri, Açık Tunik Elbise Modelleri ve Kısa Tunik Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Büyük Beden Elbise Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir