Bordo Renkli Elbise Kombinleri

En Zarif Bordo Renkli Elbise Kombinleri

En Zarif Bordo Renkli Elbise Kombinleri

Bordo renkli elbise kombinleri en güzel günlerin başrol kıyafetleri arasında yer almakta. Hangi yaşa hangi ortama hangi bordo renkli elbise kombini daha uygun sizlerle paylaşacağız.

Mezuniyet veye Nişan…

Genç bayanların en önem verdikleri günler olan mezuniyet veya nişan merasimlerinde mini ve uçuşan tüllü bordo elbise modellerine bir güzellik katmak adına siyah yüksek topuklu ayakkabı kombinleri gayet şık duracaktır.

Kemer Detaylı Bordo Elbise Kombinleri:

Kemer detaylı bordo elbise kombinlerinde ayakkabı çanta ve kemer uyumu ön plana çıkmakta. En ünlü tasarımcıların üzerinde durduğu bu üçlü kombin seçeneği genç kızların en fazla tercihinde bulunduğu model olarak göze çarpmakta.

Kış veya Yaz Fark Etmez

Genel kanı olarak sonbahar kış rengi olarak benimsenmesine rağmen çok şık ilkbahar yaz sezonuna uyan modellerle bu fikriniz mutlaka değişecek…

Orta yaş bayanlar için daha maksi boy ve bol kesim elbise tarzları daha hoş duracaktır. Fakat iddialı bayanlar için dekolte seçeneği mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır.

İddialı Bayanlar İçin Dekolte:

Özellikle yerinde ve yeterli dekoltelerle bordo renkli elbise kombinleri ile ilginç kombinler öne çıkmaktadır. Sizlerle paylaştığımız leopar desenli ayakkabı ve çanta kombin seçenekleri gayet şık duracaktır. İşte en iddialı bordo renkli elbise kombinler ve detaylar:

(Resimleri tıklayarak büyütebilirsiniz)

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Balo Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Balo Elbiseleri, Balo Elbiseleri ve Balo Kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bordo Renkli Elbise Kombinleri

4 - “Bordo Renkli Elbise Kombinleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir