Blazer Ceket 2015 Trendleri

Kısa Kol Siyah Blazer Ceket 2015 Trendleri

Kısa Kol Siyah Blazer 2015 Trendleri

 

Özellikle çalışan bayanlarca çok fazla tercih edilen ceketler son dönemde iyiden iyiye blazer ceketlerle özdeşleşmeye başlandı. Yani ceket denince akla direk blazer ceket geliyor dersek çokta abartmış olmayız. Hal böyle olunca da sizlere 2015’in blazer ceket alanındaki trendlerinden bahsetmek istiyoruz.

Blazer ceket 2015 trendleri geniş bir ürün çeşitliliği ile karşımıza çıkıyor. Eğer ki ceket giymeyi seviyorsanız blazer ceketleri de çok seveceğini düşünüyoruz. Havaların ısınmasıyla birlikte blazer ceketlerde de kısa kollu modeller karşımıza daha çok çıkmaya başladı. Blazer ceketlerin o asil görüntüsünden vazgeçemeyen fakat sıcaktan da etkilenmek istemeyenler için kısa kollu blazerlar çok doğru bir tercih olacaktır. Bunun yanı sıra kadife blazer ceketlerinde şu ara sokak modasında çok ama çok fazla popüler hale geldiğini belirtmekte fayda var. Blazer ceketler içerisinde belki de en etkileyici görüntüye sahip olan kadife modelleri mutlaka incelemeli ve kombinlerinize dahil etmelisiniz diye düşünüyoruz.

Blazer ceket 2015 trendleri içinde yer alan bir diğer iddialı ürün ise deri blazer ceketler. Özel davetlere ya da lüks bir mekana giderken giymenizin daha doğru olacağını düşündüğümüz bu model dar ve şık bir jean, yüksek topuklu ayakkabı ve portföy çanta ile tam olarak sizi şahane gösterecektir. Eğer ki ilgiyi üzerinizde toplamaktan çekinmiyorsanız deri blazerlar tam da size göre aslında. Bunun yanı sıra son olarak jean blazer ceketlerinde son dönemde popülerliğinin arttığını söylemekte fayda var. Bize kalırsa blazerların o şık ve iddialı görüntüsünü biraz törpülemiş olsa da gündelik yaşam için güzel bir seçenek olarak karşımızda durduğunu da belirtmek gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Stradivarius 2015 Ceket Modelleri başlıklı makalemizde , En Güzel Stradivarius Ceketler ve Stradivarius hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Blazer Ceket 2015 Trendleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir