Bayan Klasik Gömlek Modelleri 2016

Beyaz Bayan Klasik Gömlek Modelleri 2016

Beyaz Bayan Klasik Modelleri 2016

Bayanlar için klasik gömleklerin yeri her zaman başkadır. Zerafetin  ve şıklığın adresini bayanlar her daim   klasik modellerinde bulabilirler.

Bayan klasik modelleri  her yaşa , her tarza ve her ortama uygun bir çok  modeli mevcut olup bayanlar için bir çok şık kombini yapmaya oldukça uygundur. Ayrıca klasik gömlek modellerini bayanlar her daim severek ve isteyerek takip etmektedir.

Bayan klasik gömlek modellerinde dökümlü kumaş klasik yakalı uzun kollu gömlekler özellikle bayanların iş yaşamında tercih ettikleri klasik gömlek modelleri içinde yer almaktadır. Bu tarz bir gömleği klasik bir pantolon veya klasik bir etek ile kombine edilebilir. Dökümlü kumaş desenli modeller ise yaz aylarında bayanların tercihidir.Çiçek desenli klasik yaka ve cepli bir gömleği beyaz bir ayakkabı ve spor bir ayakkabı ile kombini yapılabilir. Klasik gömlek modellerinin içinde cepli , klasik yaka gömleklerde çok fazla kullanılmaktadır. Ayrıca spor bir giyim üzerine yaka bağlama klasik gömlekler çok yakışmakta ve çok fazla tercih edilmektedir.

Bayan klasik gömlek modelleri içinde yer alan puantiyeli ve tül detayı olan kısa kollu klasik gömlek modelleri de siyah bir pantolon veya beyaz bir pantolon ile birlikte spor olarak değerlendirmek istersek spor ayakkabı ile yada klasik olarak değerlendirmek için ise topuklu bir ayakkabı ile tercih edilebilir.

 

Bir önceki yazımız olan Dantelli Gömlek Modelleri 2016 başlıklı makalemizde Bayan Dantelli Gömlekler, Dantelli Gömlek Kombinleri ve Dantelli Gömlekler 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bayan Klasik Gömlek Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir