Bayan Askılı Pantolon Modelleri 2016

Yeni Sezon Askılı Kot Pantolon Modelleri

Yeni Sezon Askılı Kot Pantolon Modelleri

Bayanların üzerinde oldukça uyumlu duran askılı pantolon modelleri 2016 yılında öne çıkan renk ve kesimleri ile yine dikkatleri üzerinde toplayacağa benziyor. Özellikle genç ve tarz bayanların sıklıkla kombinlerinde yer verdiği askılı pantolon modelleri için en uyumlu giyim tarzı nasıl mı olur? İşte cevabına hep birlikte görselleri ile birlikte göz atalım.

Öncelikli olarak 2015 askılı bayan pantolon modelleri ile 2016 yılında çok keskin bir ayrımdan söz edemeyeceğimizi söyleyebiliriz. Bu yıl bayanların yüksek bel pantolon tutkusu ile askılı modelleri entegre bir şekilde sunmuş olduğunu ifade edebiliriz. Özellikle en trend sokak modasında karşımıza bu yıl sıkça yüksek bel, kot, askılı pantolonlar çıkacak.

Hem İş dünyası Hem Sokak Modası

Bayan askılı pantolon modelleri 2016, hem sokak modası hem de iş dünyası içerisinde yer alan bayanların yeni gözdesi. sokak modasında yüksek bel ve kot pantolon olarak bir hayli sevilen askılı bayan pantolon modelleri, iş dünyasında klasik kumaş ve zarif askılarla göz alıcı güzellikte yer alıyor.

Askılı bayan pantolon modellerinde dikkat etmemiz gereken önemli noktalar ise askıların ayarlandığı yerlerin çok fazla parlak metallerden olmaması olacak. Özellikle koyu tonlarda kombinlerde gözü yoran çok fazla parlak askılığın birleşme noktaları yerine daha mat tervihlerde bulunmalısınız.

Askılı bayan pantolonlarını spor ayakkabı kombinleri (Sokak tarzı için) ile ve yüksek topuklarla (davetler için)  çok rahat şekilde kombinleyebilirsiniz.

Beyaz bluz veya şık gömlek üstlerine uygun koyu renk askılı bayan pantolon kombinleri sizleri diğer bayanlardan şıklık anlamında ayırt etmeye yetecektir.

İşte öne çıkan bir kaç bayan askılı pantolon modelleri:

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Colin's Bayan Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde Colins Pantolon Modelleri 2016, Pantolon Modelleri 2016 ve Yeni Sezon Colins Pantolon hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bayan Askılı Pantolon Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir