Baskılı Şort Modelleri 2015

Baskılı Şort Modelleri 2015

Modelleri 2015

Yeni trend baskılı şort modelleri, ev rahatlığından sokak modasına taşındı. Bayanların yaz, kış evlerinde en çok tercih ettiği baskılı şort modelleri yeni trend olarak sokak modasına damgasını vurdu. Bayanların gardroplarından eksik etmediği baskılı şortları ve en iddialı kombin seçeneklerini sizlerle paylaşıyoruz.

Baskılı şort modelleri genellikle baharı anımsatan rengarenk ve canlı modeller ile karşımızda. Özellikle askılı üst giyimle ev içerisinde ki rahatlığı sokak modasına taşıyan bayanların vazgeçilmez kombinleri. Baskılı şort ve üst takımları oldukça hoş durmakta. Bayanlar çoğu özel gece davetleri için veya açık hava eğlencelerinde özellikle baskılı şort takımlarını tercih edebilir. Özel gecelerde yüksek topuklu ayakkabı, avuç içi çanta ise vazgeçilmezler arasında olmaya devam etmekte. Sokak modasında ise ayakkabı tarzı tabi ki bez ve spor tarzı modellerden oluşmakta.

Yeni trendlerden olan baskılı şortlar aslında her zaman bayanların tercihte bulunduğu modeller olmasına rağmen son zamanlarda, özel davet ve sokak modasında sıkça boy göstermesi ile tekrar gündeme gelmiş oldu. İşte sizler için derlediğimiz birbirinden güzel kombin seçenekleri:

 

Bir önceki yazımız olan Kot Şort Modelleri 2015 başlıklı makalemizde 2015 Kot Şort Modelleri ve Yeni Sezon Kot Şort Mpdelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Baskılı Şort Modelleri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir