Balık Etek Gelinlik Modelleri 2016

Bayanların en büyük hayali beyazlar içindeki halidir. Bayanların tercih ettiği en zarif gelinlik modelleri arasında modelleri yer alıyor. Peki 2016 yılının modellerinde öne çıkan özellikler neler:

Fransız Danteller…

Dünya’nın en zarif gelinlik modellerinin süslemesinde yer alan Fransız Danteller balık etek gelinlik modelleri 2016 klerasyonunda da ön planda. Özellikle göğüs ve balık etek gelinlik kısmında ki zarif süslemelerle dikkat çekmekte.

Dantel Kollu Balık Etek Gelinlik Modelleri…

Kollu gelinlik tercih edenler ise modellerinde mutlaka bu kombine bir bakmalı. Özellikle kolları dantelli modeller arasında balık etek gelinlikler oldukça zarif durmakta. Özellikle straplez kesim balık etek gelinlik modelleri 2016 yılında göz kamaştırıcı modellerle geliyor…

Gelin Başı ve Duvak…

Balık etek gelinlik modelleri 2016, uzun boylu gelinler için uzun duvak ve bukleli saçlarla oldukça şık duracağa benziyor. Çoğu gelinlik firmasının yeni sezon 2016 balık etek modellerini tanıttığı şu günlerde birbirinden güzel balık etek modelleri 2016, modellerini sizlerle paylaşıyoruz, tasarımcınıza bu modelleri göstererek çok rahatlıkla üzerinize göre yaptırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Uzun Kollu Gelinlik Modelleri 2015 başlıklı makalemizde 2015 Gelinlik Modelleri, qollu gelinlikler ve uzun kollu gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Balık Etek Gelinlik Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir