Balık Elbise Modelleri 2016

İddialı bayanların iddialı gecelerde tercih edeceği elbise modellerinin önemini bayanlar gayet iyi bilir. Peki en iddialı geceler için tercih edilecek modellerin balık elbiseler olması ne kadar doğru bir karar olacak? Bu yılın en tarz modelleri ile birlikte kombin için püf noktaları sizlerle paylaşarak bir cevap arayacağız:

Öncelikli olarak kilo fazlalıkları olan bayanlar özellikle basen kısımlarının fazlalıkları balık etek elbiselerin dar yapısından dolayı büyük bir dezavantaj olacaktır. Yani kilo fazlalıklarından dolayı sıkıntısı olmayacak bayanlar için oldukça şık bir tercih olacaktır Balık seçenekleri.

Balık , straplez tasarımları ile iddiasını bir hayli arttırmakta. Özellikle göğüs kısmı işlemeli zarif tasarımların öne çıktığı birbirinden zarif modelleri mutlaka üzerinizde denemenizi tavsiye ederiz. Renk tasarımları olarak su yeşili, saks mavisi, kırmızı, bordo ve krem rengi tonların bir hayli şık durduğunu bayanların göz önünde bulundurmasında fayda vardır.

Balık elbise modelleri 2016, renk kombini kadar vücut yapısı olarak çok doğru bir tercihte bulunulduğunda oldukça yerinde olacaktır. Özellikle sırt dekoltesi ve V yaka hafif göğüs dekoltesi ile en iddialı organizasyonlarda bayanlar rahatlıkla boy gösterebilir. Özellikle gül ve buna benzer motiflerden oluşan birbirinden iddialı tasarımlar bir hayli şık durmaktadır. İşte birbirinden şık Balık için öne çıkan görseller. Sizlerle bu tasarımlardan yola çıkarak hayalinize en yakın tasarıma özel dikim veya hazır markalardan ulaşabilirsiniz. Sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden şık Balık elbise kombinleri:

Bir önceki yazımız olan 2016 Vintage Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Vintage elbise 2016, Vintage Yazlık Elbise ve Yeni Sezon Vintage Elbiseler hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Balık Elbise Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir