Askılı elbise modelleri 2015

En iddialı askılı elbise modelleri

En iddialı askılı elbise modelleri

Bahar aylarının sıcakları ve askılı elbiselerin rahatlığı göz önüne alındığında bayanların en çok neden askılı elbise modellerini tercih ettiğini anlayabiliriz.

Yeni sezon askılı elbise modellerinde baharın rengarenk modelleri ön plana çıkıyor. Sokak tarzından, önemli davetlere kadar bir çok ortamda farklı kombinelerle gayet şık olabileceğiniz askılı elbise modellerinde kombinlerde dikkatli davranmalısınız.

Vücut tipinize uun olak seçim yapacağınız askılı elbise modelleri ile zerafetinizi tamamlayabilirsiniz. Genel olarak kısa askılı elbise modelleri revaçta olmasına rağmen, uzun boylu bayanlar için uzun, çiçek desenli askılı elbise modelleri ile avuç içi çanta, uzun dalgalı saç modelleri gayte hoş durmakta. Ayakkabı tercihinde ise önemli bir davet için gideceğiniz bir yer ise eğer ince yüksek topuklu, sade bir renk ayakkabı öneririz.

Askılı elbise kombinesi için, kısa boyluysanız eğer sizler için diz hizası ve üstü modeller ile toplu saç modelleri, yüksek topuklu ayakkabılar tavsiye edebiliriz.

Askılı elbise kombinesi için, eğer biraz kiloluysanız, koyu renkler özellikle siyah renkler ve kabarık modeller tavsiye ederiz.

İşte birbirinden güzel askılı elbise modelleri ve kombinleri:

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Balo Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Balo Elbiseleri, Balo Elbiseleri ve Balo Kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Askılı elbise modelleri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir