Asimetrik Kesim Elbise Modelleri

Pudra Asimetrik Kesim Elbise Modelleri

Pudra Asimetrik Kesim Modelleri

    Bu senenin trendi asimetrik kesimler. Hemen her yerde karşımıza çıkabilecek bir detay olan asimetrik kesimler özellikle elbiselerde kendisini belli ediyor. Dikkat çekmekten keyif alan hanımlar için asimetrik kesimli elbiselerinde doğru tercihlerden birisi olacağını söyleyebiliriz. Kısacası sokak modasında asimetrik kesim elbiseleri çok ama çok fazla göreceğimizi şimdiden söyleyebiliyoruz.

   Asimetrik kesim elbise modelleri renk çeşitliliği sayesinde herkese kendi zevklerine göre giyinebilme imkanı sunuyor. Fakat yaz mevsiminin de geldiğini göz önünde bulundurarak ağırlıklı olarak açık tonlara yönelmeniz gerektiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle de pudranın bu konuda öne çıktığını belirtmekte fayda var. Pudra rengi elbiselerde asimetrik kesim detayları çok ön plana çıkmasa da sade bir şıklığı beraberinde getiriyor. Aynı şekilde beyaz ya da ekru gibi renklerinde sade bir şıklık için ideal olduğunu söyleyebiliriz.

Asimetrik kesim elbise modelleri dikkat çekici modeller arayanlar için de güzel ürünler sunuyor. Asimetrik kesimlerin daha fark edilir hale gelebilmesi adına en güzel tercihler siyah ya da koyu renkler olacaktır. Siyah renkli asimetrik kesim elbiselerde işin içine az da olsa beyaz rengin dahil edilmesiyle daha şık ve dengeli bir görünüm elde edebiliyorsunuz. Bunların yanı sıra leopar deseni bu sene de çok popüler ve asimetrik kesimli elbiselerde de sıklıkla kullanılıyor. Etek kısmının leopar deseni, elbisenin üst kısmının ise siyah renkte olması son derece zarif bir görünüm elde etmenizi beraberinde getirecektir.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Balo Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Balo Elbiseleri, Balo Elbiseleri ve Balo Kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Asimetrik Kesim Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir