adL Gömlek Modelleri 2016

En Yeni adL Gömlek Modelleri

En Yeni adL Gömlek Modelleri

Bayanlar için en şık kombinlerde yeri fark etmeksizin kullanabilcekleri kıyafet seçeneği olarak karşımıza gömlek modelleri gelmekte. İster sokak modası, ister iş toplantıları, isterseniz de en önem verdiğiniz davetler… Hepsinin ortak noktası yerine göre bir gömlek seçimi ile en uygun kombini oluşturmaktan geçiyor. Her yere uyugunfarklı modelleri ile karşımıza çıkan adL gömlek modelleri 2016 kombin seçeneklerini ve detaylarına bir göz atacak olursak:

adL gömlek modelleri 2016 yılı için öne çıkan tasarımlar önden bağcıklı ve ribanalı modelleri olarak arşımıza gelmekte. En tarz kombin oluşturmak isteyen bayanlara tavsiyemiz ise yandan yırtmaçlı yeni trend adL Gömlek Modelleri.

adL Gömlek Modelleri 2016, beyaz rengin hakimiyetindeymiş gibi gözükse de çok hoş diğer renk seçeneklerinden en beğendiğimiz modeller, turuncunun dikkat çekiciliği ve siyahın asaleti olmakta. Hakim yaka veya apoletli gömlek modelleri ile birlikte pantolon ve/veya etek modelleri kombini mutlaka bayanların gönlünü cezbetmekte.

İşte birbirinden güzel Apoletli Gömlek Modelleri 2016:

Bir önceki yazımız olan Patırtı Bayan Gömlek Modelleri başlıklı makalemizde Patırtı Giyim, Patırtı Giyim 2016 ve Patırtı Gömlek 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

adL Gömlek Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir