Adil Işık Tulum Modelleri

Boyundan çapraz askılı Adil Işık tulum modeli

Boyundan çapraz askılı Adil Işık tulum modeli

Özellikle bazı markalar tulum modelleri üzerine ayrı bir yere sahiptir. Bunlar arasında gelen Adil Işık tulum modelleri, tulum modellri ile yeni sezonun yine en çok konuşulan modelleri arasına girmeyi başardı.

2015 yeni sezon Adil Işık tulum modelleri ve en güzel kombinleri için sizlere bir kaç ipucu vereceğiz. Öncelikle boyu uzun olmayan bayanlara çok bol modeller tercih etmemekteyiz. Olduğundan bol modeller boyunuzu olduğundan da kısa gösterecektir. Kısa tulum ve ince topuklu ayakkabınızı avuç içi bir çanta ile tamamalayabilirsiniz.

Açık renkli veya desenli bir tulum için ise açık ayakkabı veya terlik tarzı şık bir seçimde bulunabilir ve zarif bir avuç içi çantası ile zerafetinizi tamamlayabilirsiniz.

Adil Işık tulum modelleri fiyatları 69 TL’den başlamakta olup seçeceğiniz modele göre artış göstermektedir. Ayrıca sezon sonu veya kampanyalı ürünleri daha da uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bayanlar İçin Askılı Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Askılı Pantolonlar, En Güzel Askılı Pantolonlar ve Yeni Sezon Askılı Pantolonlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Adil Işık Tulum Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir