25 Yaş Abiye Modelleri 2016

Abiye modelleri 2016 yılında en trend tasarımları ile göz doldurmaya devam ediyor. Genç kızların mezuniyetleri veya gece davetiyelerinde vazgeçemedikleri şık kıyafetlerden olan abiye modelleri için 25 yaş civarı için en çok dikkat çeken ve beğenilerek giyinilen tasarımlarına birlikte göz atacağız. 25 Yaş Abiye Modelleri 2016 yılı için hem renk hem de işlemeleri ile dikkatleri üzerine çekmekte. Peki bu noktada nelere dikkat etmek gerekmekte? Birlikte göz atarak inceleyelim.

25 Yaş Abiye Modelleri 2016, konsepte uygun bir kombin ile en gözdeler arasında yerinizi sizlere aldırtacak. Gece organizasyonlarında boy dezavantajı olmayan bayanlar için tavsiyemiz balık etekli tasarımlar olarak karşımıza çıkmakta. Yeşil ve tonları ile mavi ve tonlarının dikkat çekici güzellikte olduğu birbirinden şık abiye modellerini kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zarif zincirli bir çanta ve ince topuklu ayakkabılar ile birlikte işlemeler tercihinde bulunmanız ise iddianızı bir kat daha arttıracaktır.

25 Yaş Abiye Modelleri 2016, konsept olarak nişan, düğün organizasyonlarında ise mini boy olarak karşımıza çıkmakta. Eğer siz nişan veya söz yapmaktaysanız saks mavisi veya beyaz tonların ağırlığını yansıtarak oldukça zarif bir kombin oluşturabilirsiniz.

Özellikle Yeni Sezon Genç Abiye Modelleri 2016 için mini tasarımlar ve yüksek topuklar bayanlar için boy dezavantajını ortadan kaldırmak için önemli bir fırsat olarak karşımıza çıkmakta. Birbirinden şık özel tasarım 25 yaş abiye modellerini kendi zevkinize olarak yaptırabileceğiniz gibi bir çok markanın butiğinden bizzat üzerinizde görerek karar verebilirsiniz.

İşte birbirinde güzel 25 yaş genç abiye modelleri 2016:

Bir önceki yazımız olan Pronovias 2016 Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Abiye Modası, 2016 Pronovias Abiye Modelleri ve Pronovias hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

25 Yaş Abiye Modelleri 2016

2 - “25 Yaş Abiye Modelleri 2016

    • İlknur Hanım merhabalar,satış yapmamakta sizlerle en trend özel dikim tasarımlARı paylaşmaktayız, sizlerle sitemizde paylaştığımız bir çok ünlü markanın çok benzer tasarımları bulunmaktadır, fakat bir çok benzer tasarımı özellikle İstanbul’da bir çok alışveriş merkez noktalarda çok rahatlıkla bulabilirsiniz, ilginize teşekkür eder bizi takip etmenizi dileriz:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir