2020 Tesettür Sokak Modası

En Şık Tesettür Sokak Modası Tercihleri

En Şık Tesettür Sokak Modası Tercihleri

Sokak modası trendleri tesettür dünyasında tüm hızıyla yükselişte. Şöyle ki sadece gençlerin değil orta yaşlı bayanların dahi şıklığını biraz dikkat eden hanımlar kolaylıkla görebilecek. Özellikle İstanbul başta olmak üzere bütün ülkemizde tesettür dünyasındaki zerafet ve şıklık yarışı devam ederken, Avrupa’nın bir çok ülkesinde özellikle gurbetçilerimiz olmak üzere bir çok bayan şıklığından ödün vermeden zarif tasarımlara imza atmaktadır.

2020 tesettür sokak modası trendleri arasında tunik elbiseler başta olmak üzere, kuşaklı yüksek bel bol pantolonlar göz alıcı tasarımlarını hanımların dikkatini cezbetmektedir. Moda renkler ise mavi ve tonları ile mürdüm ve tonları olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunların yanı sıra özellikle parantez açmamız gereken bir renk ise;

Tesettür Sokak Modasında Pembe Renk…

Pembe renk tesettür sokak modasında sizleri diğer hanımların bir adım ötesine taşıyacaktır. Gençlerin göz alıcı bir güzellikle kombinler oluşturması için pembe renk tasarımları zerafetinizi yansıtacaktır. İnce topuklu stilettolar feminen bir tarzınızı, spor ayakkabılar ile spor konseptte olacak şıklığınızı ön planda tutacaktır.

2020 tesettür sokak modasında ön planda olan görsel galerimizde yer alan resimlerin üzerini tıklayarak büyütebilir, sizlere en uygun konsept hakkında açıklamalara ulaşabilirisiniz.

Bir önceki yazımız olan Payetli Etek Modelleri 2015 başlıklı makalemizde 2015 Payetli Etek Modelleri, En Güzel Payetli Etek Modelleri ve Payetli Etek Kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

2020 Tesettür Sokak Modası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir