2019 Midi Elbise Modelleri

Tül Detaylı Midi Boy Elbise Modelleri 2019

Tül Detaylı Midi Boy Elbise Modelleri 2019

2019 yılında da Midi Elbise Modelleri, sizlere zerafeti ve ölçülü şıklığı sunuyor. Tercih ettiğiniz renk ve modellere göre şekillendireceğiniz şık kombinlerle ister sokak modası, ister akşam davetleri isterseniz ise yakın arkadaş düğünleri, nikahları… kısacası bir çok alanda hafif dokunuşlarla kullanabileceğiniz bir konsept sunmakta. Örneğin aynı midi boy bir elbise için gece kombini önerisi; Şık stiletto, avuç içi çanta, renklere uygun aksesuar… aynı midi elbise için sokak modası kombini, düz taban ayakkabı, açık dalgalı saçlar, boyundan askılı çanta… aynı midi boy elbise için arkadaş, akraba düğünü için kalın topuklu ayakkabı, maşa ya da topuz, zarif bir bronş… Şuraya varmaya çalışıyoruz, midi boy elbiseler ile bir çok farklı kombin oluşturabilir ve her ortamda ölçülü bir şıklığa imza atabilirsiniz…

Sizlerle 2019 Midi Elbise Modelleri için en beğendiğimiz ve sizlere de ilham vereceğini düşündüğümüz galerimizi aşağıda paylaşıyoruz, resimleri büyüterek hangi konsepte hangi tasarımların tercihini doğru karar olacağını detayları ile bulabilirsiniz.

Görmüş olduğunuz gibi galerimizde midi boy elbise modellerinin oldukça farklı ve renkli kombinlerini bulunmakta. Doğru kombinler için bir kaç farklı nüansı hatırlatacak olursak:

Puantiyeler ve pileli etek kısımlar sokak modasında çok revaçta.

Beyaz renkler mutlu günlerin vazgeçilmezleri arasında.

Güpür detaylarla akşam organizasyonlarının en’leri arasında yerinizi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2019 Uzun Elbise Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

2019 Midi Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir