2018 Midi Elbise Modelleri

2018 Omuzları Açık Midi Elbise Modelleri

2018 Omuzları Açık Midi Elbise Modelleri

2018 Midi boy elbise modelleri bayanların gardroplarında her sezon ve her konseptte bulundurdukları tasarımların başında gelmekte. Rahatlık ve zerafeti ile bayanların ilgisini çeken tasarımlar bu yıl tercih edilecek doğru tasarım ve alternatiflerle bir hayli şık duruşlu bayanlar karşımıza çıkarmaya yetecektir.

2018 mini boy elbise modelleri olarak trendler arasında olan:

  • Çiçek desenler,
  • Omzu açık modeller,
  • İki renk tasarımlar,
  • Kalem etek kesimler.

Sizlerle 2018 Midi Elbise Modelleri galerisini ve detaylı açıklamalarını paylaştıktan sonra kombin trendlerini vermeye devam edeceğiz:

Omzu Açık Kırmızı Renk Tasarımlar

Kırmızı renk iddiası oldukça favori durumda yer almaktaydı. Bu sezon ise bu renk skalasının omzu açık modellerle entegresi iddialı bayanların tercihleri arasında ilk sırada gelmektedir. Bu noktada iddialı bayanlar muhakkak stiletto tercihlerini avuç içi zarif çantalar ile birleştirmelidir. Bu kombin detayları arasında ucu açık ayakkabı modelleri stiletto kadar etki uyandıracaktır.

Siyahın Asil Duruşu ve Fırfır Etekler

Önemli davetlerde siyah ve kalem etek tasarımlar her ne kadar da gözde olsa, fırfır etekler sokak modasında bir hayli kendinden bahsettirmekte. Zira fırfır etekli midi boy elbise modelleri bayanların oldukça sempatik kombinleri olarak her sezon yine, yeni ve yeniden moda olmaya devam etmekte.

2018 Midi Elbise Modelleri hem gençlere hem de orta yaş bayanlara hitap ettiği için bu yıl karşımıza anne- kız kombinlerinde sıkça çıkacaktır. Özellikle liseye giden genç kızları olan anneler bu noktada iki renki midi elbise seçimleri ile oldukça zarif kombinler oluşturabilecektir.

Bir önceki yazımız olan 2018 Güpürlü Elbise Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

2018 Midi Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir