2018 Kollu Abiye Modelleri

Balık Etekli Kollu Abiye Modelleri 2018

Balık Etekli Kollu Abiye Modelleri 2018

2018 Kollu Abiye Modelleri, bayanların şıklık yarışında gardroplarında başrol oyunculuğunu üstlenmekte. Renk ve tasarımları ile hanımların dünyasında özel bir yer tutan bu tasarımlar;

  • İddialı kombinlerde,
  • Özel gecelerde,
  • Yakın akraba düğün, nişan vb. organızasyonlarda oldukça trend durumda.

Hangi konseptte hangi tür kollu abiye modelleri mi uygun olur? sorunun detaylı cevaplarını görsellerimizin içiçnde ve yazımızın devamında bulabileceksiniz.

Özel Gecelerde Kollu Abiye Tercihi

2018 Kollu Abiye Modelleri, sünnet annesinden, kayınvalide kıyafetlerinin tercihine kadar mutlu günlerde oldukça kullanışlı bir tasarım olarak karşımıza çıkmakta.

Orta yaş kayın valideler için toprak tonları ağırlık kazanmakla birlikte, genç hanımlar için kırmızı gibi iddialı bir renk ve dantel işleme detayları oldukça zarif durmaktadır. Bu anlamda ilk etapta sizlerle birbirinden şık kollu abiye modelleri kombinlerini görselleri ve ipuçlarını paylaşacağız, hepinizin beğenmesi dileğiyle.

İşte 2018 Kollu Abiye Modelleri Galerisi:

Gençlerin Gözdesi Kollu Abiyeler

2018 Kollu Abiye Modelleri, gençler arasında işlemelerin ve tül detayların ihtişamı ile birlikte maksi boy tasarımlarda oldukça hoş durmakta. Boyunun kısa olduğunu düşünen bayanlar için ise özellikle balık etekli tasarımların altında alışkın iseniz eğer yüksek topuklu ayakkabılar sizleri gecenin en gözde bayanları arasında göstermeye yetecektir.

2018 Kollu Abiye Modelleri,  renk trendleri ise kırmızı ve saks mavisinin yanında bu sezon siyahım asaletini ve pudra rengin sempatikliğini taşımakta. Hepinize işte moda dolu günler dileriz, esen kalınız…

Bir önceki yazımız olan En Güzel Patırtı Abiye Modelleri 2017-2018 başlıklı makalemizde Patırtı 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

2018 Kollu Abiye Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir