2018 Yeni Sezon Çiçek Desenli Kloş Elbise Modelleri

2018 Yeni Sezon Çiçek Desenli Kloş Elbise Modelleri

2018 Yeni Sezon Çiçek Desenli Kloş Elbise Modelleri

2018 Günlük Kloş Elbise Modelleri2018 İki Renk Kloş Elbise Modelleri2018 Kadife Kloş Elbise Modelleri2018 Yeni Sezon Çiçek Desenli Kloş Elbise ModelleriDesenli Kloş Elbise Modelleri 2018En Tarz Kloş Elbise Modelleri 2018En Yeni Kloş Elbise Modelleri 2018Yeni Sezon Kloş Elbise Modelleri 2018

Bahar ve sonbahar tonlarını yensıtan çiçek desenler oldukça trend durumda. Koyu tonlardan tercih edilen tasarımlar sonbaharın, açık renklerin tercihi ise baharın en moda tasarımlarını oluşturmakta.
Bayanların midi boy elbiselerle birlikte oldukça hoş kombinleri oluşturduğu çiçek desenli kloş elbise modellerinde küçük boy zincirli işlemeli çanta modelleri çok iyi bir uyum oluşturacaktır.

2018 Kloş Elbise Modelleri
Pin It

3 - “Yeni Sezon Tunik Elbise Modelleri

    • Güldane Hanım merhabalar,satış yapmamakta sizlerle en trend özel dikim tasarımlARı paylaşmaktayız, sizlerle sitemizde paylaştığımız bir çok ünlü markanın çok benzer tasarımları bulunmaktadır, fakat bir çok benzer tasarımı özellikle İstanbul’da bir çok alışveriş merkez noktalarda çok rahatlıkla bulabilirsiniz, ilginize teşekkür eder bizi takip etmenizi dileriz:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir