2018 Genç Elbise Modelleri

2018 Genç Elbise Modelleri galerimize göz attıktan sonra sizlerle kombin ipuçlarını paylaşacağımız yazımıza ulaşacaksınız…

Üste yer alan galerimizde ki görselleri detaylı inceleyerek hangi konsepte hangi kombinin neden daha uygun olduğu açıklamalarına ulaşabileceksiniz.

Saks Mavisi ve Beyaz Elbiseler

2018 Genç Elbise Modelleri arasında renk kombinleri olarak beyaz ve saks mavisi tonlar trend. Özellikle göz alıcı kombinler oluşturmak isteyen bayanların ve önem verilen gece davetlerini en şıkları arasında olmak isteyen hanımların mutlaka göz atması gereken görsellere açıklamaları ile değindik. Renk uyumu kadar önem verilmesi gereken bir diğer nokta ise tasarımların şekilleri olmakta:

  • Çan etekler,
  • Tül detaylar,
  • Mini boy elbiseler.

Çan Etekler

2018 Genç Elbise Modelleri arasında çan etekli modeller stiletto tercihleri ile büyük bir boy avantajı sağlamakta olup birbirinden şık kombinleri oluşturmanıza yetecektir. Özellikle kilo fazlalığı olduğunu düşünen bayanların çan etek şeklinde elbiseleri bir hayli zarif duracaktır.

Tül Detaylar

2018 Genç Elbise Modelleri arasında tül detayları ihtişamın ve zerafetin bir göstergesi halinde. Özellikle kilo fazlalığı olduğunu düşündüğünüz bölgelerde örneğin karın veya etek kısmı için tercihlerde bir hayli zarif duracaktır.

Mini Boy Elbiseler

2018 Genç Elbise Modelleri arasında özellikle arkadaşlar arası mezuniyet, balo, parti vb. organizasyonlarda mini boy tasarımlar sizlerin dikkat çekici güzelliğini yansıtması açısından tercih sebepleri arasında yer almaktadır.

Hepinize işte moda bu diyeceğiniz günler dileriz, esen kalınız..

Bir önceki yazımız olan 2018 Kloş Elbise Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

2018 Genç Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir