2018 Genç Abiye Modelleri

En Güzel Genç Abiye Modelleri 2018

En Güzel Genç Abiye Modelleri 2018

2018 genç abiye modelleri, mezuniyet törenlerinden, nişan merasimlerine, bayram kutlamalarından, nikah törenlerine kadar bir çok farklı konseptte kendisine yer bulan kıyafet tercihi olarak karşımıza çıkmakta. Bu manada ilk olarak gençlerin katıldığı organizasyonlarda;

  • Açık renkli,
  • Mini boy

genç abiye modelleri daha çok 2018 yılında trend halindeyken, daha resmi veya aile büyüklerinin olduğu organizasyonlarda daha gösterişli olan

  • Tül detaylı,
  • Balık etekli
  • Maksi boy tasarımlar yer almakta.

Sizlerle 2018 genç abiye modelleri, görselleri paylaşımından sonra 2018 yılının en moda tasarım ve kombinleri için dikkat edilmesi gereken noktaları paylaşacağız.

İşte 2018 genç abiye modelleri galerisi

İddialı Genç Abiyeleri

İddialı genç kızlar için 2018 yılında en çok mezuniyet törenlerinde mini boy açık renk seçimleri karşımıza çıkmakta. Genel olarak bu kombinleri (alışkın olmanız koşuluyla) yüksek ince topuklu stiletto modelleri ile birlikte tamamlamanız oldukça şık ve uygun olacaktır. Bu noktada karşımıza küçük avuç içi veya zarif zincirli çanta modellerinin tercihi karşımıza çıkmakta. İddialı tasarımlarınızı ihtişam ile buluşturmak istiyorsanız maksi boy, tül detaylı tasarımlarından yana kullanmanızda yarar olacaktır.

Çılgın Abiye Modelleri

Çılgın abiye modelleri kadar çılgın konseptte makyaj ve saç şeklide önem kazanmakta. 2018 yılı için mini tasarımların tül detayları ile bezenmesi ve dağınık saç modelleri oldukça iddialı olacaktır.

Renk tercihi olarak açık tonların üzerine gelecek siyah tonlar bu konseptte sizleri daha göz önünde tutucu yapacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2018 Kollu Abiye Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

2018 Genç Abiye Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir