2018 Gelinlik Modası

2018 En Özel Gelinlik Modası

2018 En Özel Gelinlik Modası

Bayanların en büyük heyecanı olan düğünleri için tercih ettikleri için 2018 yılında ön planda olan tasarımları bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Hayalinizde ki gelinliği bulmanız için bu yazımızda ki en trend gelinlik modellerini inceleyerek karar vermenizi öneririz.

2018 gelinlik modası için, kesim, renk, işleme, sade… kısacası en çok beğeni toplayan yeni sezon tasarımları sizlerle paylaşacağız…

İlk olarak kırık beyaz renginin kar beyazı renge oranla daha fazla kullanıldığını, beğeni olarak subjektif bir değerlendirme olsa da, kar beyazı gelinlik modellerinin çok daha şık  durduğunu söylemeliyiz.

Straplez ve prenses kesim gelinlik modellerinin diğer tasarımlar arasında ön planda olduğunu, cesur bir gelinlik tercih etmek isteyenlerin ise derin dekoltelerden yana olan tercihlerinin 2018 yılında da devam ettiğini görmekteyiz

Sizlerle en güzel 2018 Gelinlik Modası resim galerisini paylaştıktan sonra diğer ayrıntılar için yazımıza devam edeceğiz.

2018 Gelinlik Modasında Güpür Detayı

İster çiçek desenli güpürler isterse başaka figür desenler… yeni sezonda en göz alıcı güzel tasarımlar arasında güpür detaylar kendisini tam anlamı ile hissettirmekte.

2018 yılı için ise karşımıza en çok etek ucu işlemeli olan güpür modelleri karşımıza çıkmakta. Özellikle uzun boylu gelinler için bu güpür detaylar bir hayli ihtişamlı ve göz alıcı bir gelinlik modeli anlamına gelmekte.

Bir önceki yazımız olan Gelinlik Modelleri 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

2018 Gelinlik Modası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir