2018 Dantelli Elbise Modelleri

2018 En Tarz Dantel Elbiseler

2018 En Tarz Dantel Elbiseler

Her Zaman İddialı Olan Tasarımlar

2018 Dantelli Elbise Modelleri, en basitinden günlük kullanımdan, en iddialı organizasyonlara kadar hangi ortam olursa olsun tercih edildiğinde oldukça şık kombinler ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyor. Dantelli elbise tercihleri kadar etkili olacak şık bir hafif makyaj ve yeni trendlerden olan dağınık saç stilleri ile bayanlar bir hayli güzel gözükebilir. Bu noktada sadece dikkat edilmesi gereken tek nokta aheng olarak karşımıza çıkıyor. Bu aheng için ise en trend renk seçimleri şu şekilde olacaktır.

Yeşil Siyah Elbise Ahengi

2018 Dantelli Elbise Modelleri, bu sezon yeşil rengin dominantlığı ile karşımıza çıkmakta. Özellikle bayanlar için yeşil dantel elbise ile bir bütünlük sağlayacak siyah dantel detaylar, siyah avuç içi çanta ve mükemmel siyah stilettolar bir hayli yerinde ve göz alıcı güzellikte olacaktır.

Sizlerle en yeni 2018 Dantelli Elbise Modelleri galerisini paylaşmamız gerekirse:

Midi Elbiseler Dantel İşlemelerle Trend

2018 Dantelli Elbise Modelleri, yeni sezon için midi boyun şıklık ve aynı zamanda rahatlığı ile geliyor. Özellikle genç kızların tercih ettiği bu tasarımları bir hayli cesur olan ve iddiasını hiç bir zaman kaybetmeyen orta yaş bayanlarda sıklıkla kullanmakta. Bu noktada yeşilin yanı sıra,

Saks mavisi,

Bordo ve türevleri renk seçimi oldukça doğru tercihler olarak karşımıza çıkacaktır. Hepinize işte moda  bu dolu günler dileriz:)

Bir önceki yazımız olan 2018 Straplez Elbise Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

2018 Dantelli Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir