2018 Bayan Kaşe Kaban Modelleri

En Moda Düğme Detaylı Bayan Kaşe Kaban Modelleri 2018

En Moda Düğme Detaylı Bayan Kaşe Kaban Modelleri 2018

2018 bayan kaşe kaban modelleri arasında en trend tasarımları ve bunların en güzel kombin seçeneklerini sizlerle paylaşacağız. Sokak modasından en elit organizasyon konseptine kadar geniş yelpazede kendisine has bir stil oluşturan kaşe kaban modelleri arasında özellikle göz alıcı güzellikte kombinler için vazgeçilmez güzellikte tasarımlar yer almaktadır.

Yeni Sezonda Kuşak Detaylar Çok Şık

Klasikleşmiş düğme detayların yerini bu sezon bel kuşakları almakta. Bayanların kısa ve/veya uzun kaşe kaban modelleri tercihleri ise kendi boylarına göre belirlenmekte. Özellikle uzun boylu bayanlar için uzun kaşe kabanlar hem moda trenleri arasında hem de asil duruşu ile görenlerin ilgisini çekmekte. Kısa boylu bayanlar için ise kısa cep detaylı tasarımlar altına gelecek yüksek topuklu çizme veya bot modelleri oldukça ciks bir tasarım sunacaktır.

Toprak Tonlar Kaşe Kabanda 2018’de Trend

Kışın en çok tercih edilen tonlarından olan toprak, özellikle 2018 yılında bayan kaşe kaban modellerinde oldukça iddialı ve bir o kadar da zarif durmaktadır. Bu noktada diğer kombin seçeneklerinde siyah tonlar ile ağır ve önemli geceler için kombinler oluşturulabilecekken, krem ve açık tonlar ile birlikte günlük, sokak modası için uygun tasarımlar ortaya çıkacaktır.

Ekose Desenler Bir Başka Güzel

2018 bayan kaşe kaban modelleri arasında kırmızı rengin göz alıcılığına rakip olarak desenler, özellikle ekose desenler karşımıza çıkmakta. Zerafetinizi ön planda tutmak için açık tonların ekose desenleri (özellikle mavi) göz alıcı güzellikte olmaktadır.

Hepinize işte moda bu dolu günler dileriz, esenlikler…

Pin It

2018 Bayan Kaşe Kaban Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir