2017 Uzun Abiye Modelleri

Çok Şık 2017 Uzun Abiye Modelleri

Çok Şık 2017 Uzun Abiye Modelleri

Her yıl en fazla tercih edilen abiye modelleri içinde uzun abiye modelleri en ilk sıralarda kendini göstermektedir. Bir birinden şık ve güzel olan bu abiye modelleri 2016 -2017 yıllarında da çok ilgi görecektir.

Mavi , su yeşili , sarı ve siyah renklerin bolca yer aldığı uzun abiye modelleri 2016 -2017 sezonunda da ilgi görecektir. Özellikle mavi renk olan ve tül ve dantel detayının birlikte kullanıldığı uzun abiye modelleri çok fazla istek görecek uzun abiye modelleri içindedir. Bu sezonda yaka detayı olan uzun abiye modellerini unutmamak gerekli. “V” yaka detaylı veya işlemeli yaka detaylı uzun abiye modelleri bolca tercih edilecek modeller içinde şimdiden yerini almış durumda.

Uzun abiye modellerinde yine uçuşan tül detaylı olan abiye modelleri genç kızların tercihi olacak modeller içinde yer almaktadır. Yırtmaç detayının ve dekolte detayının da  uzun abiye modellerinde kullanılması abiye modellerine çok yakışmakla beraber 2017 yılında hafif dekolte seven bayanlar için vazgeçilmeyecek hoş tasarımlara da yer verilmiş durumda.

Bir önceki yazımız olan 2017 Siyah Abiye Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

2017 Uzun Abiye Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir