2017 Mini Elbise Modelleri

En Tarz Omzu Açık Mini Elbise Modelleri 2017

En Tarz Omzu Açık Mini Elbise Modelleri 2017

Havaların ısınması ile birlikte özellikle genç kızlar için mini elbise modelleri tekrar favori duruma geldi. 20’li yaşlarda olan bayanlar çoktan gardroplarında mini elbiseleri için yer ayırdı bile. Peki yeni sezonda gardroplarına güzel mini elbise modelleri almak isteyen bayanlar için ne tür ipuçları vermeliyiz birlikte görseller üzerine bu konseptlere göz atacağız. En moda renklerden en trend kombinlere kadar, hangi ortamda ne tarz giyinilmesi gerektiğine kadar bir çok noktada sizlerle bilgiler paylaşacağız.

İlk olarak görsellerimizi ve detaylı konsept bilgilerini sizlere verelim, sonrasında konu ile ilgili olarak diğer noktaları vurgulamaya devam edelim.

İşte 2017 Trend Görselleri

İddialı Organizasyonların İddialı Kombinleri

Genel itibari ile 2017 Mini Elbise Modelleri için iddialı davetlerin vazgeçilmezleri derken, azda olsa sokak modasında bol kesim ve çiçek desenlerle tercih sebebi olduğunu söyleyebiliriz. Genç kızların tarz bir stiletto tercihi ile birlikte kendilerini daha olgun ve çekici gösterecekleri mini boy elbise modelleri tercihi çevrenizdeki diğer bayanları kıskandıracağa benziyor.

Moda Renkler…

Yeni sezonda 2017 Mini Elbise Modelleri için moda renk olarak zümrüt yeşili, beyaz, siyah ve çiçek desenler sayılabilir. Özellikle boy dezavantajını avantaja çevirecek bu konsepte platform topuk ayakkabılar veya zarif stilettolar oldukça uyumlu olacaktır.

Sizlerle görseller içerisinde paylaştığımız hangi ortama hangi konsept daha uygundur şeklindeki detaylarıda okuyarak en güzel kombinleri oluşturabileceğinizi hatırlatarak yazımızı bitiriyoruz. İşte moda bu diyeceğiniz günler dileriz, esen kalın…

Bir önceki yazımız olan Bohem Tarz Sokak Modası 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

2017 Mini Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir