2016/2017 Sonbahar Kış Yüksek Bel Kot Pantolon Modelleri

Her Bedene Göre Yüksek Bel Pantolon Modelleri Trendi 2016 2017

Her Bedene Göre Yüksek Bel Pantolon Modelleri Trendi 2016 2017

Yüksek bel pantolon modelleri bedenlerinize uygun bir seçim yapıldığı takdirde oldukça avantajlı kombinler sunmaktadır.( Örneğin kilolu bayanlar için fazlalıkları toplu göstermesi yönünden kilo avantajı sağlamanıza yardımcı olabilir.) Özellikle 2016/2017 sonbahar kış yüksek bel kot pantolon kombinlerinde öne çıkan yırtık jean modasına en zarif şifon dataylı bluz modelleri eklendiğinde oldukça şık bir tercih oluşacak. Serin havalarla birlikte dar kesim yüksek bel kot pantolona ile yarım bot kombinlerinin görsellerini inceledikten sonra yeni sezona bu tarzla merhaba demeye sıcak bakan bayanların sayısında artış gözlenecektir.

Yüksek Bel Pantolon Trendi

Yeni sezon yüksek bel pantolon trendlerinin görsellerinden sonra en zarif kombinler için detayları sizerle paylaşmaya devam edelim:

Birbirinden şık yüksek bel kot pantolon modelleri arasında 2017 yılının trendleri arasında yer alan kemer detaylar ve yırtık tarz tasarımlar göz doldurmaktadır. Mavi renklerin baskın olduğu yeni sezon ürünleri arasında iddialı bayanlar için rengarenk tasarımlar siz bayanları göz önünde tutacaktır. ÖZellikle ince topuklu stiletto ayakkabı kombinleri birlikte saks mavisi ve kırmızı tonlardan seçilen yüksek bel pantolon üzerine beyaz bir bluz kombini oldukça uygun olacaktır.

Yeni sezonda dolaplarını yenileyecek bayanlara son bir hatırlatma yapacak olursak, yüksek bel pantolon modellerinde dar paça ve dar kesim tasarımlar 2017 yılının trendleri arasında yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan En Şık Koton Pantolon Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

2016/2017 Sonbahar Kış Yüksek Bel Kot Pantolon Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir