2016 Vintage Elbise Modelleri

2016 Yaz Modası Vintage Elbise Modelleri

2016 Yaz Modası Vintage Elbise Modelleri

Eskiler hep hatırlanır, bazen hüzünle bazen tebessümle ama hatırlanır mutlak bunun içindir ki geçmilerin modası her yıl yeniden trend olur. Özellikle 60’lar, 80’ler hep bayanlar için ayrı bir güzellik yansıtır, her dönemin eskimeyen modasıdır bu yüzden Vintage elbise modelleri…

Vintage bu sezon en çok çiçek desenleri ve puantiyelerinin canlı renkleri ile öne çıkmakta. İşte birbirinden şık 2016 yılında en çok dikkat çeken tasarımlar:

Puantiye Detaylı 2016 Vintage Elbise Modelleri

Puantiye Detaylı 2016 Vintage Elbise Modelleri

Vintage elbise modelleri 2016 eski türk filmlerinde de dikkat çektiği gibi vücut tipiniz çok önemlidir. Özellikle vücut tipi olarak içinde kum saati tipi hatlara sahip bayanlar oldukça avantajlı.

Bebe Yaka Yerine Kalp Yaka Tasarımlar da Bir Hayli Tarz

Vintage için en şık tasarımlardan olan bebe yaka elbise modelleri bu yıl yerini daha çok hafif göğüs dekolteli kalp yaka tasarımlara bırakmakta. Özellikle puantiyelerle süslenmiş tül detaylar bir hayli şık durmakta. Öne çıkan birbirinden şık Vintage elbise modelleri 2016 tasarımlarının görsellerinin üzerine tıklayarak detaylı inceleme yapabilirsiniz. Eskilerin yüzünüzde bıraktığı tebessümlerin bol olması dileğiyle…

Bir önceki yazımız olan Orta Yaş Elbise Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Orta Yaş Elbiseler, Anne Elbise Modelleri 2016 ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

2016 Vintage Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir