2016 Mango Tişört Modelleri

Ilıman havaların kendisini iyiden iye hissettirmeye başladığı bu günlerde bayanlar artık yazlık kıyafetlerini gün yüzüne çıkarmaya başladı. Sıcak havalarda giyinilecek bir kıyafet denildiğinde ilk akla gelen tişört modelleri için yeni sezon trend modellerini sizlerle paylaşacağız.

2016 Mango Tişört modelleri için en iddialı tasarımlar ve en zarif kombin seçeneklerinde nelere dikkat edilmesi gerektiğine bir göz atacak olursak :

Göz alıcı kombinler için kontrast tişört tasarımlarının öne çıktığı 2016 Mango tişört modelleri için spor kombin oldukça uygun olacaktır. Kot pantolon ile birlikte Konvers bir ayakkabı seçimi ve üzerine kontrasr bir Mango tişört ile kombin çok şık duracaktır.

2016 Mango tişört modelleri için en tarz kombinlerde desenler, baskılı modeller ve yazılı tasarımlar öne çıkmaktadır. Genellikle ‘İngilizce’ yazıların öen çıktığı ve kadınlığın öne çıkarıldığı ‘Girls’ tasarımlar ise en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Öte yandan bunlara ek olarak gömleklerin belden bağlandığı sokak modası esintilerini de mutlaka Mango tişört modeli tercihinde bulunanların denemesini tavsiye ederiz. Özellikle genç kızların çok hoşuna giden zarif kombin olan ‘gömlekler bele’ modası oldukça güzel gözükmektedir.

2016 Mango tişört modelleri için birbirinden farklı ve beğenebileceğiniz modeleri ayrıntılı görselleri ile aşağıda sizlerle paylaştık. Özellikle saks mavisi, kırmız ve sarı tonların öne çıktığı yazın en iddialı renklerini mutlaka bu yıl gardroplarınıza entegre etmenizi tavsiye ederiz. Hem kombin zenginliği hem de tasarım şıklığı açısından oldukça uygun olacaktır.

İşte birbirinden güzel 2016 Mango tişört modelleri arasında öne çıkan tasarımlar:

Bir önceki yazımız olan 2015 Çanta Modelleri başlıklı makalemizde Çanta, Deri Çanta Modelleri ve En Güzel Çantalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

2016 Mango Tişört Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir