2016 Kloş Elbise Modelleri

Kloş Elbise Modelleri 2016

Kloş Elbise Modelleri 2016

 Bayanların  elbise tutkusu tartışılmaz. Özellikle kloş elbise konusu bayanların en büyük tutkularındandır. Hem kombin çeşitliliği hem de zarif görünüşleri ile kloş elbiseler her sezon olduğu gibi yeni yılda da vazgeçilmezler arasında yer alacağa benziyor. Hem yazın hem de kışın tercih edebileceğiniz tarz da bulunan modelleri ile kloş elbiseler oldukça güzel durmakta. Kıyafet sektörünün en tarz modellerinden olan kloş elbise modelleri 2016 koleksiyonlarına hep birlikte göz atalım.

2016 kloş elbise modelleri renk ve işlemeleri ile ön plana çıkıyor. Renk olarak yeşil, pembe ve kırmızı yine çok iddialı olurken pudra renkli kloş elbise modelleri de çok zarif durmakta. Dantel işlemelerini seven bayanlar için ise özellikle kol ve omuz bölgesinin dantel işlemesi oldukça şık durmakta. Bu model tercihleri bayanların asilliğini bir adım daha öne çıkarıyor.

2016 kloş elbise modelleri içerisinde sadece özel ve iddialı davetler için değil günlük olarak her zaman kullanabileceğiniz çok zarif modeller de yer almakta. Özellikle askılı kollu ve sade modeller ile 2016 kloş elbise modellerini günlük olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Boy dezevantajı olan bayanlar mutlaka şık ve yüksek topuklu ayakkabı kombinleri ile muhteşem bir uyum yakalayacaktır. Ayrıca ayakkabı ile çanta renk uyumu ile bayanlar oldukça iddialı kombinler oluşturabileceklerini unutmamalıdır. İşte birbirinden güzel 2016 kloş elbise modelleri ve en uyumlu kombin seçenekleri:

Bir önceki yazımız olan Liseli Genç Kız Giyim Modası 2016 başlıklı makalemizde En Güzel Genç Elbise Modelleri, Liseli Genç Giyim ve Liseli Kızlar İçin Kombin hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

2016 Kloş Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir